Zespół

WŁAŚCICIELE:

Joanna Filip - przedsiębiorca, doświadczony finansista, od 1998 roku związany z bankowością, dyrektor jednego z elbląskich oddziałów PKO BP, 2006 rok współpracownik UniCredit Group, od 2008 roku prowadząca działalność gospodarczą pod marką CDK Consulting, zajmującą się zewnętrznym pozyskiwaniem środków finansowych dla firm, w tym w szczególności pozyskiwanie środków z UE, doradztwo kredytowe, leasingowe, venture capital. Prywatnie żona i mama dwójki dzieci. Najchętniej  spędza czas w gronie przyjaciół, uwielbia włoską kuchnie oraz fotografowanie ciekawych miejsc i zdarzeń.

Monika Mroczek - przedsiębiorca, doświadczony bankowiec, od 2006 roku prowadzi działalność gospodarczą w sektorze pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania dla przedsiębiorców i jednostek samorządowych, w tym dotacji unijnych. Posiada wieloletnie doświadczenie w pisaniu i rozliczaniu projektów unijnych. Prywatnie lubi spędzać czas z dobrą lekturą oraz podróżować.

 

NASI KONSULTANCI 

Anita Posadzy  – absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu w dziedzinie finansów i bankowości. Od 2011 roku związana z firmą CDK Consulting zajmująca się Pozyskiwaniem Funduszy Unijnych dla przedsiębiorców i jednostek samorządowych. Prywatnie wolny czas lubi spędzać z dziećmi i czytając ulubione książki.

Joanna Jakubowska  – absolwentka Politechniki Koszalińskiej w Koszalinie, specjalność: ekonomia. Od 1996 roku związana z bankowością, a od 2014 roku z firmą CDK Consulting. Zajmuje się Pozyskiwaniem Funduszy Unijnych dla przedsiębiorców i jednostek samorządowych. Prywatnie wolny czas lubi spędzać aktywnie z rodziną.

Justyna Makenson – absolwentka Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. Od 2013 roku pracownik instytucji finansowej, zaś od 2018 roku związana z CDK Consulting, gdzie pozyskuje i rozlicza fundusze unijne dla przedsiębiorców. Czas wolny poświęca na lekturę kryminałów i długie spacery

Agnieszka Miros – Absolwentka Politechniki Gdańskiej w Gdańsku w dziedzinie finansów i bankowości. Od 2000 roku pracownik banku, zaś od 2020 roku związana z CDK Consulting, gdzie pozyskuje i proceduje wnioski o pożyczki unijne dla przedsiębiorców. Czas wolny poświęca na sport i odpoczynek na działce nad jeziorem.

Comments are closed