Zespół

ZARZĄD:

Joanna Filip - przedsiębiorca, doświadczony finansista, od 1998 roku związany z bankowością, dyrektor jednego z elbląskich oddziałów PKO BP, 2006 rok współpracownik UniCredit Group, od 2008 roku prowadząca działalność gospodarczą pod marką CDK Consulting, zajmującą się zewnętrznym pozyskiwaniem środków finansowych dla firm, w tym w szczególności pozyskiwanie środków z UE, doradztwo kredytowe, leasingowe, venture capital. Prywatnie żona i mama dwójki dzieci. Najchętniej  spędza czas w gronie przyjaciół, uwielbia włoską kuchnie oraz fotografowanie ciekawych miejsc i zdarzeń.

Monika Kowalska-Mroczek - przedsiębiorca, doświadczony bankowiec, od 2006 roku prowadzi działalność gospodarczą w sektorze pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania dla przedsiębiorców i jednostek samorządowych, w tym dotacji unijnych. Posiada wieloletnie doświadczenie w pisaniu i rozliczaniu projektów unijnych. Prywatnie lubi spędzać czas z dobrą lekturą oraz podróżować.

 

NASI KONSULTANCI 

Anita Posadzy  – absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu w dziedzinie finansów i bankowości. Od 2011 roku związana z firmą CDK Consulting zajmująca się Pozyskiwaniem Funduszy Unijnych dla przedsiębiorców i jednostek samorządowych. Prywatnie wolny czas lubi spędzać z dziećmi i czytając ulubione książki.

Joanna Jakubowska  – absolwentka Politechniki Koszalińskiej w Koszalinie, specjalność: ekonomia. Od 1996 roku związana z bankowością, a od 2014 roku z firmą CDK Consulting. Zajmuje się Pozyskiwaniem Funduszy Unijnych dla przedsiębiorców i jednostek samorządowych. Prywatnie wolny czas lubi spędzać aktywnie z rodziną.

Agnieszka Szewczuk – absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu w dziedzinie finansów i rachunkowości. W firmie CDK Consulting pracuje od 2016 roku, na stanowisku młodszego konsultanta ds. funduszy europejskich.
Prywatnie lubi wycieczki w polskie góry.

Podziel się!

Comments are closed